IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Starsze wersje Skype
daro_zory
post 24.11.2007 - 09:51
Post #1

Grupa: Members
Użytkownik nr: 2,976

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Chciałem spytać z kąd można ściągnąć jakieś starsze wersje Skype. Pytam bo mam zainstalowaną najnowszą wersję i są same problemy. Tworzy się echo, pogłos, dźwięk jest opóźniony itd. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi...
Go to the top of the page

+Quote Post
Guest_gerwazy87_*
post 24.11.2007 - 12:23
Post #2

Guests

z tego co wiem to echo i pogłos to kwesta ustawień dźwieku w windowsie a ja osobisćie nie mam problemó z nową wersja więc czemu ty bys miał ? a opóxnienie dźwieku moze byc przez to ze masz wolnego lub obciążonego neta

+Quote Post
daro_zory
post 24.11.2007 - 12:34
Post #3

Grupa: Members
Użytkownik nr: 2,976

Na początku gdy zainstalowałem najnowszą wersję wszystko było ok, aż któregoś dnia zrobił się pogłos i tak jest do dzisiaj. W ustawieniach nic nie mieszałem, bo wsześniej wszystko było ok.

+Quote Post
Guest_gerwazy87_*
post 26.11.2007 - 09:14
Post #4

Guests

hmm to dziwne nie wiem mozę przeinstaluj skype albo sterowniki do dźwieku albo i to i to? blink.gif

+Quote Post
Guest_majorcom_*
post 26.11.2007 - 09:30
Post #5

Guests

ja mialem przed nowsza wersje a starsze to mi dzialaly ale nie poprawnie to nie polecam sciagnij sobie troszke starsza wersje od tej nowszej

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Programy na Mac OS X:

> Pliki cookies

Strona korzysta z plików cookies. Więcej o tym dowiesz się w polityce prywatności.

> Polecamy

- Programy na Mac'a
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 24.11.2014 - 15:52

Inten.pl

Lista programów: [ A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | & ]