IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> jak skopiowac dzwiek audio
lucaspl
post 08.06.2008 - 15:59
Post #1

Grupa: Members
Użytkownik nr: 4,420

witam wszystkich mam pewien problem niedawno zakupilem swietna plyte dvd z koncertem tiesto muza jest na tyle dobra ze chcialbym sluchac jej na moim mp3 w samochodzie i tu pojawia sie problem bo nie wiem jak zgrac sam dzwiek na format mp3 i jaki program do tego wykorzystac nadmieniam ze plyta jest orginalna i sluzy tylko do mojego uzytku prosze o pomoc wszystkich ktorzy wiedza wiecej na ten temat niz ja z gory dziekuje
Go to the top of the page

+Quote Post
Guest_gerwazy87_*
post 08.06.2008 - 20:40
Post #2

Guests

wejdź na google wpisz cdex ściagnij sobie ten program i włóż płyte do napędu ale nie odtwarzaj muzyki włacz ten program i w nim bedziesz miał liste piosenek które mozesz zgrac na mp3 to poprostu poznaznaczaj które ustaw zeby na mp3 przerabiał. a potem te mp3 wypal na płyte cd i włóż do odtwazacza w samochodzie

+Quote Post
strupii
post 08.06.2008 - 20:44
Post #3

Grupa: Moderatorzy
Użytkownik nr: 3

cdex smile.gif

pozdr.

--------------------

+Quote Post
Guest_gerwazy87_*
post 09.06.2008 - 12:16
Post #4

Guests

chwila płyte dvd z koncertem to jest płyta tylko audio czy video? bo sie pogubiłem

+Quote Post
lucaspl
post 09.06.2008 - 17:28
Post #5

problem w tym ze to jest plyta wideo a ja chce wyciagnac sam dzwiek

+Quote Post
Guest_gerwazy87_*
post 09.06.2008 - 18:48
Post #6

Guests

no znam jeden sposób ale nie wiem czy cie to zainteresuje bo jakosc bedzie gorsza

+Quote Post
lucaspl
post 10.06.2008 - 19:32
Post #7

wiesz karzdy sposob mnie interesuje bo jak narazie to wyprobowalem z 20 roznych programow i zaden nie dziala z drogiej strony zastanawiam sie dlavczego to takie trodne pozdro dla ciebie za zainteresowanie

+Quote Post
strupii
post 10.06.2008 - 19:46
Post #8

Grupa: Moderatorzy
Użytkownik nr: 3

nie masz programu nero tam jest taka funkcja żeby audio zgrać na mp3 smile.gif

pozdr.

--------------------

+Quote Post
Skuzik
post 11.06.2008 - 08:23
Post #9

Grupa: Root Admin
Użytkownik nr: 1

CYTAT(strupii @ 10.06.2008 - 22:46) *
nie masz programu nero tam jest taka funkcja żeby audio zgrać na mp3 smile.gif

Ale chodzi o zgranie ścieżki dźwiękowej z "filmu" (w tym przypadku koncertu) na płycie DVD, nie audio.

Sam mogę powiedzieć, że też kiedyś próbowałem to zrobić, szukałem jakiegoś darmowego programu do tego. Jednak zabezpieczenia na płytach DVD są widocznie zbyt zaawansowane, żeby mogły (te programy) sobie z nimi poradzić.

Z płatnymi nie próbowałem, wiec może trial jakiegoś programu sobie z tym poradzi?

+Quote Post
Guest_gerwazy87_*
post 11.06.2008 - 12:16
Post #10

Guests

mozesz zrobic tak sciagnac program wavepad z jakiejs zagranicznej stronki moze www.download.com zainstalowac i właczyc nagrywanie a nastepnie właczyc ten koncert jakims programem do filmów i program powinien go zaczac nagrywac ale musisz patrzec zeby do nagrywania wybrac nie mikrofon tylko dźwiek systemu chyba wave bedziesz musiał zaznaczyc w regulacji głosności i nagraj sobie troche i zatrzymaj i zobacz jak ci to wyszło bo wiesz mozesz nagrac to głośno ale kiepską jakoscią albo cicho ale za to lux jakością, to jest moja teoria.

+Quote Post
Skuzik
post 13.06.2008 - 08:12
Post #11

Grupa: Root Admin
Użytkownik nr: 1

No właśnie nie do końca, bo za każdym razem jak starasz się zapisać dźwięk z filmu na DVD, to zapisywany jest on bardzo cicho (nawet w przypadku ustawienia głośności na maxa).

Na pewno jest jakiś program, który to umożliwia, ale trzeba by było się pomęczyć, poszukać i po testować ich trochę...

+Quote Post
lucaspl
post 13.06.2008 - 11:38
Post #12

Witam wszystkich i dziekuje za zainteresowanie moim problemem ktory udalo mi sie rozwiazac- jesli ktos ma taki sam problem to polecam program DVD AUDIO EXTRACTOR program jest naprawde prosty w obsludze a jakosc nagrania super nie udalo mi sie tylko znalesc wersji za darmo ale spokojnie mozna sciagnac wersje 30-dniowa ktora dziala w pelni rolleyes.gif

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Programy na Mac OS X:

> Pliki cookies

Strona korzysta z plików cookies. Więcej o tym dowiesz się w polityce prywatności.

> Polecamy

- Programy na Mac'a
RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 22.10.2014 - 03:08

Inten.pl

Lista programów: [ A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | & ]